Medikal Ürün Araştırma Geliştirme

Pipar Biyokimyasal Medikal Ürünleri İmalatı ve Satışı olarak bir çok biyokimyasal medikal ürünlerin imalatını yapmaktayız. Mikrobiyoloji malzemeleri, moleküler cihaz ve malzemeler, analitik kimya ürünleri, biyokimya ürünleri, toksikoloji cihaz ve malzemeleri, laboratuvar malzemeleri, patoloji cihaz ve malzemeleri, hormon cihaz ve malzemelerini ve medikal sarf malzemelerinin imalatını ve satışını yapmaktayız.

Pipar Biyokimyasal Medikal Ürünleri İmalatı ve Satışı olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tüm bu cihaz, malzeme ve ürünleri özel olarak tasarlayabilmekte ve üretimini gerçekleştirebilmekteyiz. Uzman AR-GE ekibimiz ile özel olarak sipariş edilen malzemelerin araştırmasını yaparak istenilen ve ihtiyaç duyulan özelliklerde üretimini gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Medikal firmaları arasında bu denli yüksek düzeyde özel üretim yapan firma sayısı oldukça azdır. Özel tasarım ve ihtiyaca uygun biyomedikal ürünlerin üretimi hem oldukça zor hem son derece uzmanlık isteyen bir iş olduğundan bu alanda profesyonel olarak hizmet veren ve kaliteli üretim yapan firma bulmak neredeyse imkansızdır. Ancak Pipar Biyokimyasal Medikal Ürünleri İmalatı ve Satışı olarak Dünya markası olma yolundaki hedefimiz için piyasanın bu ihtiyacını gidermek ve kendimizi sürekli geliştirmek adına büyük yatırımlar ile AR-GE bölümümüzü oluşturarak müşterilerimizin bu taleplerine cevap verebilmekteyiz.

Medikal distribütör firmalardan gelen ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda ürettiğimiz ürünlerin geliştirilmesi ve mevcut olmayan yeni ürünlerin araştırılması için AR-GE bölümümüz durmaksızın çalışmakta ve piyasanın ihtiyaç duyduğu ürünlerin üretimini yapmaktadır. Araştırmasını yaptığımız ve en çok talep aldığımız bölüm beyin cerrahisidir. Beyin cerrahi medikal ürünler noktasında bir çok farklı amaç ve ihtiyaca yönelik ekipmanlar ve medikal malzemeler üreterek bu sektörde fark yaratmak ve firmamızı büyütmekteyiz.

Biyomedikal şirketleri arasında Konya başta olmak üzere tüm Türkiye'de en iyi medikal firmaları arasına girmeyi başaran firmamız bu başarımızı kendimizi sürekli geliştirmeye ve AR-GE yatırımlarına önem vererek yeni bir çok ürünü sektöre kazandırmamıza borçluyuz. Türkiye'nin en iyi ve en büyük medikal şirketleri arasına girmek yaptığımız işteki motivasyonumuzu arttırsa da biz Dünya'nın en büyük medikal firmaları arasına girmeyi hedef olarak seçtik. Bu hedefimize ulaşmak için durmaksızın çalışmaya ve kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.